Drużynowa pwd. Agata Gregorczyk HO

 

Druhna Agata mimo młodego wieku doskonale radzi sobie w roli przywódcy tak różnorodnej grupy. Jest osoba pomysłową i ambitną. Zawsze przygotowana i przewidująca.

Przyboczna, Zastępowa trop. Paulina Zduńska

 

Druhna Paulina chodzi do III klasy gimnazjum. Jest osobą pogodną i przyjazną. W ZHP jest od 4 lat, a osiąga już duże sukcesy. Ponadto jest dużym autorytetem dla pozostałych członków drużyny. Lubi grać w koszykówkę i słuchać muzyki. Podczas biwaków uwielbia nocne wędrówki po lesie. : )

HO. Marta Gregorczyk

Druhna Marta zawsze potrafi rozweselić resztę kadry. Jest osobą otwartą na nowe wyzwania. Uwielbia ekstremalne zjazdy na linach.

HO. Patrycja Lisewska

Druhna Patrycja była przyboczną z najdłuższym stażem jaki sobie można wyobrazić. Można by powiedzieć, że urodziła się do pełnienia tak ważnej funkcji w drużynie.

Jest osobą bardzo zorganizowaną oraz kreatywną, dzięki czemu zawsze można na nią liczyć. W wolnych chwilach (na radach drużyny:) uwielbia grać w Monopol i inne gry planszowe.

 

pwd. Klaudia Suchorowiec HO

Druhna Klaudia jest osobą opanowaną i spokojną. Ponadto ukończyła kurs pierwszej pomocy, dzięki czemu na naszych zbiórkach zawsze czuwa nad naszym bezpieczeństwem.

sam. Paulina Olszewska

Druhna Paulina jest osobą bardzo pomysłową. Swymi pomysłami już nie raz zaskoczyła resztę kadry. Ponadto jest specjalistką od gier i zabaw. Druhna Paulina jest także Ratownikiem ZHP.

pwd. Anna Pędzierska

Druhna Ania jest nie tylko opiekunem drużyny, ale także nauczycielką przyrody w szkole, w której działamy. Jest osobą uśmiechniętą i pomocną. W wolnych chwilach gra na gitarze.